ՀԱՊԿ-ում տագնապով են հետևում Սյունիքում սահմանամերձ շրջաններում իրավիճակի զարգացմանը. գլխավոր քարտուղար
ՀԱՊԿ-ում տագնապով են հետևում Սյունիքի մարզի սահմանամերձ շրջաններում իրավիճակի զարգացմանը։ Այս մասին հայտարարել է ՀԱՊԿ գլխավոր քարտուղար Ստանիսլավ Զասը։
"Դա նույնպես քննարկման առարկա է դարձել ՀԱՊԿ արտգործնախարարների խորհրդի այսօրվա նիստի ընթացքում", - ասել է Զասը այսօր կայացած նիստի արդյունքներով։

В ОДКБ с тревогой следят за развитием обстановки в приграничных районах Сюникской области Армении - генсек
В ОДКБ с тревогой внимательно следят за развитием обстановки в приграничных районах Сюникской области Армении. Об этом в ходе заседания Совета министров иностранных дел (СМИД) ОДКБ в Душанбе сказал Генеральный секретарь ОДКБ Станислав Зась.
"Это тоже стало предметом обсуждения в ходе сегодняшнего заседания Совета министров иностранных дел ОДКБ", - сказал Зась в среду по итогам заседания.