Արմեն Գրիգորյանը հանդիպել է Մեծ Բրիտանիայի և Հյուսիսային Իռլանդիայի Միացյալ Թագավորության մի շարք բարձրաստիճան պաշտոնյաների հետ
Դեկտեմբերի 12-ին աշխատանքային այցով Միացյալ Թագավորությունում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության ԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը հանդիպել է Մեծ Բրիտանիայի և Հյուսիսային Իռլանդիայի Միացյալ Թագավորության Արտաքին գործերի, համագործակցության և զարգացման նախարարության Եվրոպայի հարցերով պետնախարար Լեո Դոհերթիի և Գաղտնի հետախուզական ծառայության պետ Ռիչարդ Մուրի հետ:

Армен Григорян встретился с рядом высокопоставленных должностных лиц Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии
12 декабря находящийся с рабочим визитом в Соединенном Королевстве секретарь Совета Безопасности Республики Армения Армен Григорян встретился с госминистром по вопросам Европы Министерства иностранных дел, сотрудничества и развития Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии Лео Доэрти и начальником секретной разведывательной службы Ричардом Муром: